Proč nosit vysoké podpatky?


Vysoké podpatky patří k ženskému odívání již stovky let. Ani dnešní doba není výjimkou. V každém obchodě s obuví najdete přehršel modelů bot, které zdobí nízký, či vysoký podpatek. Některé ženy se podpatkům vyhýbají a považují ho za největšího nepřítele, což je ale velká škoda!

Ukážeme vám důvody, proč by ženy měly nosit vysoké podpatky.

lodičky

Dlouhé nohy

Nošení vysokých podpatků vám opticky prodlouží nohy. A to je pro vaše okolí přitažlivé. Už jen tím, že podpatek přidá několik centimetrů k vaší výšce, vám opticky nohy prodlouží. Zadní část chodidel zvedne podpatek nahoru, takže jsou vaše nohy opravdu delší. A dlouhé nohy je jedna z věcí, které jsou na ženách nejvíce atraktivní.

Přitažlivá chůze

Studie ukazují, že okolí připadá chůze na vysokých podpatcích přitažlivější, než chůze bez podpatků. Ženy nosící vysoké podpatky mají elegantnější chůzi. Podpatky vás nutí být narovnaná, zvyšují sklon vaší pánve a u chůze vylepšují vzhled vašich boků. Některé ženy namítají, že na podpatcích neumí chodit. Proto je nutné, abyste si vybírali kvalitní boty na podpatku, v kterých se vám bude chodit snadno, jako například boty Pleaser Vanity.

Univerzální obuv ke každému outfitu

Ať se to nezdá, podpatky pro vás budou nadčasovou obuví, kterou využijete ke každému outfitu. Hodí se totiž opravdu skoro ke všemu. Pokud zrovna nemáte na sobě teplákovou soupravu, podpatky využijete k sukním, šatům, kalhotám, ale i džínům. Tím, že je můžete nosit ke všemu, dbejte opravdu na to, abyste si vybraly kvalitní obuv, která vám dlouho vydrží.

podpatky

Sex-appeal

Sex-appeal je něco, co chce většina žen mít. Jak na to? Podpatky vám k tomu dopomohou! Studie ukazují, že ženy, které nosí podpatky, připadají mužům jako ty, které mají v sobě dávku sex-appealu. Dělají vás atraktivnější a sebevědomější, a právě sebevědomí je to, co z vás dělá nejkrásnější ženu.

Vysoké podpatky patří k ženskému odívání již stovky let. Ani dnešní doba není výjimkou. V každém obchodě s obuví najdete…