Joytech ego aio 2 – Pod pro celodenní vapování


Výběr elektronické cigarety může být náročný. Na trhu je tolik modelů, že nebudete vědět který dřív. Musíte si ujasnit pár věcí. Chcete vapovat systém MTL, nebo DL? Chcete DIY sadu, kde si budete vatu a drátky motat sami, nebo raději jednoduchý pod, kde v podstatě jen měníte hlavy a liquid? Pokud dáváte přednost podům, za pozornost určitě stojí zařízení Joytech ego aio 2. Tento jednoduchý podík je v podstatě upgrade předchozí verze a přináší mnoho zajímavých funkcí.

vape

Je ideální i pro začátečníky, pro svou jednoduchost a spolehlivost. Je snadný na ovládání a má vcelku uspokojivé podání chuti. Někdo říká, že právě podání chuti je jeho přednost, jiní zase tvrdí, že jiné pody to zvládnou o něco lépe. To už asi záleží na vkusu a chuťových buňkách každého z nás.

V balení dostanete baterii, která má kapacitu 1700 mAh. To je na pod velmi slušná kapacita, a bez problému vám zajistí celý den vapování bez toho, aniž byste museli v půlce dne hledat nabíjecí kabel. Ten je mimochodem také součástí balení, cigareta se nabíjí klasicky přes USB-C, takže ji nabijete nejenom přes nabíječku, ale i třeba přes svůj počítač, v autě a podobně. Doba nabíjení je asi 2 hodiny. Dále je v balení atomizér, který má odpor 0,8ohm. To je větší odpor, než měli předchozí modely, a není to vůbec na škodu. 0,8ohm je takový zlatý průměr pro většinu podů.

vapování

Lze zde nastavit i volnost potahu tím, že pootočíte náustkem. U náustku se právě nachází air flow systém. Nechybí ani indikace obsahu baterie, a to pomocí ledky, která vám různým zbarvením dává vědět, jak jste na tom s hladinou baterie. Zařízení je malé, pohodlně se vám vleze i do kapsy. Plnění liquidu je z vrchu, což ocení většina vaperů. Co si budeme říkat, horní plnění je mnohem pohodlnější, než boční plnění.

Cigareta je k dispozici ve čtyřech barvách, modrá, stříbrná, růžová a černá.

Výběr elektronické cigarety může být náročný. Na trhu je tolik modelů, že nebudete vědět který dřív. Musíte si ujasnit pár…