Bývalé vztahy a partneři

Jsou lidé, kteří i přesto, že se s nějakým člověkem rozešli, se s ním snaží udržovat alespoň kamarádský vztah. Přijde vám ale něco takového normální? Když se s vámi daný člověk rozejde například proto, že si s vámi nemá co říct, opravdu je potřeba s takovým člověkem mít kamarádský vztah?

Jsou lidé, kteří se normálně baví se svými bývalými partnery, ale opravdu je to potřeba? Není vám bez nich lépe?

dva balónky

Je pochopitelné, že potřebujete mít kontakt s bývalým partnerem se kterým máte například dítě a to například kvůli střídavé péči, ale pokud se svým ex nemáte žádné závazky, proč byste se s ním měli bavit?

Největší hloupost je, pokud někdo řekne, že je se svým ex nejlepší kamarád. Přijde vám něco takového normální? Pokud navíc něco takového zjistí váš nový partner, s velkou pravděpodobností vás požádá o to, abyste přerušili kontakt se svým ex, protože se mu něco takového nelíbí.

Člověk by si měl uvědomit, že když se s někým rozejde a nemá s ním například dítě, opravdu daného člověka v životě nepotřebuje. Pravděpodobně jste se nerozešli jen tak a bylo by vhodné, kdyby daný člověk odešel z vašeho života. Pokud to tak nebude, věřte, že se můžete vnitřně trápit i když můžete mít pocit, že tomu tak není.

žena v plavkách

Pokud se někdo stane vašim bývalým, opravdu byste s daným člověkem neměli být v kontaktu. Něco takového může navíc ublížit vašemu novému vztahu a to už jen z toho důvodu, že se to vašemu novému partnerovi nemusí líbit. Vy sami si navíc ubližujete tím, že jste s bývalým stále v kontaktu, protože to stále může značit to, že k danému člověku něco cítíte.

Pokud se člověk s někým rozejde, měl by si dát na určitou dobu pauzu a s nikým si nic nezačínat. Ideálně přerušit kontakt s bývalým a časem doufat, že se vaše rána v srdci zacelí. Teprve poté je vhodné najít si někoho nového, koho budete milovat a kdo bude milovat vás tak, jak si zasloužíte.

Jsou lidé, kteří i přesto, že se s nějakým člověkem rozešli, se s ním snaží udržovat alespoň kamarádský vztah. Přijde…