Teplá pláž

Máte rádi cestování? Pokud ano, tak do jaké destinace nejraději cestujete? Když jsem se třeba ptala své maminky a svého otce, kam nejraději cestovali, když byli mladí, tak mi oba dva řekli, že nejraději měli Chorvatsko a také Bulharsko. Já se ani nedivím, protože jsem taky kolikrát byla v Bulharsku a také v Chorvatsku a musím uznat, že to je to opravdu obě dvě moc krásné destinace. Ale já už žiji docela v moderní době, tak já jsem si nejraději oblíbila Malajsii a také Tanzanii. Jsou to opravdu úžasné destinace, kam se jenom tak někdo nedostane. Také jsem zkoušela Havaj.

Moc ráda cestuji.

A abych pravdu řekla, tak Havaj se mi zatím v byla opravdu ze všeho nejvíc, Protože Havaj je taková hodně exotická a líbí se mi, jaké tam jsou také lidé. Lidé tu jsou opravdu příjemní a velice přívětiví, takže se nemusíte bát, že byste třeba narazili na nějakého špatného člověka. I když samozřejmě i tady upozorňuji, že výjimky vždycky existují. Nemyslete si, že když budete cestovat do nějaké země, kde máte největší pravděpodobnost, že tam budou samí příjemní a hodní lidé, tak že tam opravdu žádného zlého člověka nepotkáte. Protože jsou výjimky a říká se, že výjimka potvrzuje pravidlo.

Ráda si čtu na pláži.

Takže si nemyslete, abyste se řídili podle tabulek anebo něčeho podobného. Já jsem vždycky byla taková, že jsem při cestování dala hlavně také na svou intuici. A to hlavně vy, milé dámy, dávejte také na svou intuici a také na svůj pocit. A to nejenom při cestování. Já sama jsem žena a opravdu velice často využívám svou ženskou intuici, zatím jsem to vždycky všechno vyplatilo. A také bych vám ještě chtěla připomenout, že když někam cestujete, tak nezapomeňte hlavně na peníze a doklady a také se zkuste vybavit nějakým jazykovými znalostmi, abyste věděli, jak se případně domluvit. A letos se se synem chystáme na dovolenou jenom někde v naší České republice. Moc financí nám nezbylo, takže si procestujeme alespoň tři krásná města tady u nás. 

Máte rádi cestování? Pokud ano, tak do jaké destinace nejraději cestujete? Když jsem se třeba ptala své maminky a svého…