Neobyčejná dovolená

Kdo by se netěšil na dovolenou a prázdniny. Rodiče, nebo všeobecně pracující a taky studenti čili děti ti všichni si zaslouží odpočinek. A tak při první příležitosti, která se naskytne se snažíme odjet někam kde bychom relaxovali a načerpali sílu a energii.  

Někomu úplně stačí pohodlí domácího křesla s nataženými nohami a kávičkou v ruce. Pak jsou mezi námi takoví, kteří mají štěstí a pár kilometrů od města jich čeká chatička se zahrádkou. To jsme my dospělí. S dětmi je to horší, ty se musí drobátko přizpůsobit, a tak se někdy až na poslední chvíli dozví, že se jede k moři anebo za babičkou a dědou.  Pak je tu ještě možnost letních táborů. Ty častokrát přinášejí spoustu vzrušujících zážitků spojených s pěší turistikou. Ale jsou mezi námi i takoví, kteří za relax a oddych považují cestování.  

vlak

To může být příjemnou změnou hlavně pro lidi, kteří jak se říká celý rok nevytáhnou paty z města. Rodina a práce je pro ně priorita. Je to sice hezké, ale nedá se fungovat na sto procent stále. Občas vypnout není vůbec na škodu. Tak se nabízí několik možností. Jako první vás asi napadne dovolená u moře. Proč ne! Letecky jste za pár hodin i na tom nejvzdálenějším ostrově. A když vyjde počasí, máte minimálně do další dovolenky na co vzpomínat. Zahraničí určitě nabízí spoustu hezkých míst, ale ruku na srdce i ta naše česká země je krásná. Určitě má, co nabídnout i těm nejnáročnějším. Můžete cestovat křížem-krážem. Autobusem, vlakem, autem nebo na kole.  

letadlo

Taky možností ubytování jsou rozmanité. Od malé chatičky v lese až po super pětihvězdičkový hotel v lázních. Navíc během dvou týdenní dovolené dokážete procestovat hodně míst. Seznámit se se zákoutími, o kterých jste ani neslyšeli. Jestli se tak rozhodnete držíme palce. A hlavně dávejte na sebe pozor. Myslíme tím, aby, jste si po nastudování zvoleného terénu vybrali vhodné oblečení a obuv. Aby vám nic nezkazilo dovolenou a vy jste měli jenom ti nejhezčí zážitky. 

Kdo by se netěšil na dovolenou a prázdniny. Rodiče, nebo všeobecně pracující a taky studenti čili děti ti všichni si…