Co nakoupit přítelkyni na About You k narozeninám či k svátku

Blíží se termín narozenin nebo jmenin vaší přítelkyně a stále nevíte, co jí pořídit pro potěšení? Poradíme vám.

Květiny – ženy milují květiny i nekvetoucí pokojové rostliny. Jsou výrazem něžné a křehké krásy a k ženám také neodmyslitelně patří. Žádnou ženu květinou nikdy neurazíte, ať už dáte přednost jakékoli. Výhodnější je samozřejmě vědět, jaké rostliny patří k těm nejoblíbenějším, ale cení se i snaha po výběru toho, co se líbí vám, a co by mohlo zároveň potěšit i váš protějšek. Neváhejte a nakupujte rostliny třeba i s množstevními slevami a kromě řezaných květů můžete přidat i rostlinu živou, v květináči. Odborníci v květinářství vám jistě rádi poradí, zda bude pro vás vhodný exemplář do zimní zahrady, anebo přímo do bytových podmínek.

dívka v teniskách

About You – gratulace s květinami bude ohromující, jestliže k nim přidáte ještě něco. Například z obchodu About You. Jedná se o internetového prodejce s více než tisícem značkových výrobců oblečení, obuvi a oděvních doplňků pro dospělé i pro děti. Velkou výhodou tohoto prodeje je doprava zdarma, která se týká veškerého sortimentu.

dámská obuv

Raději obuv, než oblečeníAbout You slevy se vztahují nejen na oblečení, ale jak už bylo řečeno, i na obuv. Jestliže si nevíte rady s velikostmi kalhot, halenek, košil a triček a nechcete zbytečně riskovat, vsaďte na jistotu u dámské obuvi. Velikost bot zjistíte velice jednoduše, a abyste nebyli nápadní svým vyptáváním, změřte si přesně ne vnější část partnerčiných bot, ale vnitřní stélku s otiskem prstů chodidla, odkud lze snadno odvodit potřebnou délku. Poměřte pro jistotu obě stélky, protože chodidla nemusí být obě stejně dlouhá. Podle délky chodidla pak snadno nakoupíte obuv v mnoha typech značení velikostí, protože délkové míry v milimetrech, případně v jednoduchém převodu na palce, platí po celém světě.

Blíží se termín narozenin nebo jmenin vaší přítelkyně a stále nevíte, co jí pořídit pro potěšení? Poradíme vám. Květiny –…