Požádal vás?


Svatba je důležitým okamžikem v životě každého páru. Nejde jen o papír, jak někteří odpůrci svateb říkají, ale jde o slib, že si dva lidé budou věrni a budou při sobě stát celý život. V době kdy téměř polovina manželství končí rozvodem se není čemu divit že počet svateb rok od roku klesá, ale pokud to oba myslí vážně, svatba je dalším logickým krokem ve vztahu.

focení svatby

Ať už byla žádost o ruku spíše racionální nebo romantická jako z filmu, na řadě je plánování vašeho velkého dne. Toho se většinou zhostí právě budoucí nevěsty, které všechno prožívají více než ženichové. Chtějí si vybrat všechno – stavební místo, šaty, datum, občerstvení, výzdobu i prsteny. Záleží na velikosti svatby, protože při opravdu velkých svatbách o například sto lidech si nevěsty brkávají na pomoc svatební koordinátorky, které toho dokážou hodně zařídit a často umí dokonce i zázraky.

Aby byla vaše svatba nezapomenutelná, a abyste na ni měli krásné vzpomínky na celý život, je potřeba si zajistit svatební focení. Kvalitní svatební fotograf dokáže zachytit všechny důležité momenty od přípravy snoubenců až po večerní romantický tanec. Během svatby je dobré odložit svoje telefony aby si všichni svatbu užili, a nechat tak tuto důležitou práci právě na fotografovi. Kvalitní fotograf má dostatečnou praxi na to aby dokázal pracovat jak se svatebčany, tak s okolím a dokázal zachytit všechny důležité momenty.

svatba fotky

Fotografie se dodávají buď vyvolané a nebo na flash disku, případně v obou variantách. Je na každém jakou variantu si zvolí. Při výběru fotografa se dívejte na recenze, ať nejste přímo ve váš velký den nepříjemně překvapeni případnou nepřipraveností nevhodně zvoleného fotografa. Za fotografa mluví jeho fotografie, takže vybírejte podle nich. Někteří mají svůj jedinečný styl focení, a pokud je vám blízký, je to ten pravý pro vás. S rezervací termínu rozhodně neotálejte, bývají plné už rok dopředu.

Svatba je důležitým okamžikem v životě každého páru. Nejde jen o papír, jak někteří odpůrci svateb říkají, ale jde o…