Čeká vás výběr svatebních dekorací?

Plánovací kalendář je pro mnoho nevěst nepostradatelným pomocníkem při plánování svatby. Naplánovat celou svatbu od oznámení až po noční zábavu není jednoduché. Člověk by kolikrát neřekl, co všechno se na svatbu musí zařídit. Kdo nechce mít svatbu jen na radnici, ale chce mít nezapomenutelnou svatbu se vším všudy, je potřeba se přípravám náležitě věnovat.
Tip – pokud je toho na vás moc a nebo máte obavy že všechno nestihnete připravit, kontaktujte svatební koordinátorku, většina z nich i na poslední chvíli zvládne doslova nemožné.

kreslené oznámení

Čím začít?
Plánování vstaly začíná výběrem místa, které jde ruku v ruce s výběrem data svatby. Chcete se brát v nějaké svatební stodole a nebo toužíte po obřadu na louce? Je potřeba předem zkontaktovat matriku, zda vám netradiční místo povolí, a také musíte zkontaktovat vybrané místo, zda je ve váš termín volné. Svatby se většinou připravují rok dopředu, a tak se na některé položky čeká právě třeba i rok. Až máte zajištěné datum a místo konání svatby, vaše další kroky povedou za vytvořením svatebního oznámení. Právě oznámení je dalším logickým krokem, který následuje po výběru místa a data, protože jeho prostřednictvím se zvou svatební hosté.

svatba oznámení

Každý pár je jiný, každý pár chce jinou svatbu a tomu odpovídají i svatební přípravy. Někdo si neumí představit svatbu bez humoru, někdo jiný chce zase vážnější obřad. Je jen na vás jak svou svatbu pojmete. To jaký pár je se často odráží právě na svatebním oznámení. To by mělo obsahovat nejen datum a místo, ale i nějakou ozdobu. Nedílnou součástí oznámení bývají citáty na svatební oznámení. Většina firem která oznámení vyrábí vám oznámení navrhne na základě vašich požadavků a nebo si můžete vybrat z předem připravených šablon. V nabídce bývají i citáty, z nichž některý bude určitě vystihovat to jaký váš vztah je.

Plánovací kalendář je pro mnoho nevěst nepostradatelným pomocníkem při plánování svatby. Naplánovat celou svatbu od oznámení až po noční zábavu…