Vyzkoušet se má všechno

Kukuřičné bludiště je místem, ve kterém je možné zažít zábavné odpoledne s celou rodinou. A to dokonce i s pejsky na vodítku. Veselá rodinka Kukuřičáků zve všechny milovníky dobrodružství, při kterém se procvičuje orientační smysl, do kukuřičného pole. Kterých už je v naší republice několik. Podle toho, kdy v daném místě dozrává kukuřice. A tak není nutné cestovat přes celou republiku. V bludišti jsou nastraženy nejen četné křižovatky, ale i klikaté a slepé uličky. Které všem pořádně zamotají hlavy. Dvě největší bludiště budou mít, stejně jako vloni, tvar České a Slovenské republiky. Což navíc přináší poznání krás obou zemí.

Naučná stezka

Zábavně lze v letních měsících strávit společný čas i s dětmi v Zemi Keltů. Archeoskanzenu v Železných Horách. Ve kterém je k vidění mnohé ze života našich předků. Navíc je na tomto místě možné prozkoumat i jejich oppida. A zjistit, co je ukryto v domě kameníka, jak bydlel místní mincíř či odhalit tajemství kamenného kruhu. Všichni si tu rovněž mohou vyzkoušet různé historické herní aktivity. U kterých není nikdy smíchu dost. Součástí je i naučná stezka, po které je možné se nádhernou přírodou do údolí malebné řeky Chrudimky. A podél místních potoků se na závěr lze přemístit buď zpátky do skanzenu. Anebo využít zastávku v hostinci U Dubového Kelta a ochutnat místní speciality.

V bazénu

Vodních letních radovánek je možné si užít i v deštivém počasí. A naplánovat zábavu v krytých bazénech Aqualandu Moravia. Celý areál je rozlohou v naší republice největší. A užít vody je možné jak vnitřní, tak venkovní části. Největším lákadlem je unikátní tobogan High Five, po kterém se sjedete nejen dolů. Ale který vás vyveze i nahoru. Nejčastěji na dvojraftu, ale možné je sjíždět i samostatně. Zábavu se svými ratolestmi tu rodiče mohou zažívat na další atrakci – Lazy River. Klidné řece, po které se všichni rádi projedou. Vodní dětský svět, jehož dominantou je vodní hrad, přenese dětské plavce do starověkého Říma. Který budou nejen dobývat, ale sjedou se na toboganech a plavbu zakončí pod vodopádem.   

Kukuřičné bludiště je místem, ve kterém je možné zažít zábavné odpoledne s celou rodinou. A to dokonce i s pejsky…