Šusťákovina k čemu se používá a v jaké se prodává metráži?

Už před mnoha lety jsme se začali oblékat do různých materiálů. Nejdřív jsme začali s oblékáním se do kůže. A pak jsme postupem času začali objevovat i další látky, které jsme si oblíbili z mnoha důvodů. A tak jako se velmi oblíbeným stal materiál, ze kterého se vyrábějí rifle. A ty jsou vyráběny ze silné vrstvy bavlny, které se jinak říkalo denim. A dnes jsou oblíbené téměř po celém světě. A to samé platí u manšestru. Je žebrovaný a velmi teplý. A taky mezi velmi oblíbené materiály patří šusťákovina. Ta je součástí mnoha kousků. Jako jsou například bundy, sportovní soupravy, větrovky anebo i pláštěnky.

šicí stroj

A tak se stal velmi důležitým prvkem. A snad každý ho máme v nějaké formě doma ve skříni. A i v minulosti se těšil velké oblibě. A snad každá druhá žena doma tajně přešívala oblečení. A právě ony používaly často právě šusťákoviny. A například v letech 1960 se staly velice populární kabáty, které se nazývaly šusťáky. A ještě, než se staly populární džíny, byli tu právě šusťáky.

šití

Byly tak moc jemné, že se vám zmuchlané vešly do dlaně. A když jste je nosili skoro jste je na sobě necítili. Nejmenší metráž, kterou můžete šusťákoviny kupovat je půl metru. A je vhodná na šití lehkých bund a kalhot. A dají se z ní i šít nepromokavé pláště. A šusťákovina polyuretanový zátěr, který mu zaručí jeho dokonalou voděodolnost. A také neprofoukne. A je také známá tím, že barvy šusťákoviny neblednou a jsou stále krásně syté. Šusťákovina může být mikro nebo nylonová. Ale můžete si objednat i metráž šusťákoviny, která bude mít více než dvacet metrů. Dokonce si můžete objednat i metrů 50. Záleží jen na vás, kolik metrů budete potřebovat. A na co to využijete. Třeba pokud chcete jen outdoorovou soupravu bude vám bohatě stačit jen pár metrů. Určitě z toho ušijete parádní soupravu pro vás, možná i pro vaši rodinu.

Už před mnoha lety jsme se začali oblékat do různých materiálů. Nejdřív jsme začali s oblékáním se do kůže. A…