Pořádáme oslavu kulatých narozenin

Slavíte třicítku nebo padesátku a chtěli byste při té příležitosti pozvat vaše přátele na velkolepou párty? Pak byste mohli využít možnosti pronájmu nůžkového stanu 3 x 6 Tentino. Tato velikost je pro oslavy podobného typu dostačující a stanová konstrukce vám může poskytnout potřebné zázemí jak pro občerstvení, tak i pro případné posezení.

party stan

Stan poskytuje dostatečné zabezpečení před povětrnostními vlivy, takže se vám může venku rozpršet anebo foukat silnější vítr a vaši oslavu to nijak neohrozí. Stany mohou být uvnitř osvětlené a vaše akce se bez problémů protáhne až do pozdních nočních hodin. Kromě občerstvení a volné zábavy byste mohli ostatním nabídnout i nějaká zpestření, aby nebyla oslava příliš formální a strohá.

venkovní oslava

Lukostřelba – někteří lidé dosud nedrželi luk v ruce, a zvláště pak ten sportovní. Jestliže fandíte tomuto sportu, a vězte, že je skutečně zajímavý, můžete si kvalitnější náčiní pořídit a nabídnout ostatním, aby si lukostřelbu oblíbili stejně, jako vy. Pouze buďte opatrní, aby tu nedošlo k nějakým zraněním.

Badminton – osvědčený badminton si mohou zahrát i smíšené páry nebo dospělí s dětmi a nepotřebujete k tomu v podstatě ani síť. Hrát se dá kdekoli, kde nejsou stromy a domovní zástavba.

Házecí disk – neboli Frisbee pořídíte velmi levně v mnoha obchodech a házení s diskem vám pak může krátit vaše chvíle na zahradě, kde je větší volný prostor.

Šipky – terč se dá zavěsit třeba na domovní zeď anebo na strom, podložíte jej papírovým kartonem, abyste nic v okolí terče nepoškodili, a pak už můžete směle soutěžit.

Barefoot place – v současné době je velký zájem o bosonohou chůzi v přírodě, která má blahodárné zdravotní účinky. Barefoot chodníček si snadno postavíte z písku, oblázků, šišek, větviček, jehličí prkének a dalších materiálů, takže se tu pak určitě nikdo z vás nebude nudit.

Slavíte třicítku nebo padesátku a chtěli byste při té příležitosti pozvat vaše přátele na velkolepou párty? Pak byste mohli využít…