Podnikatelům nesmí peníze chybět

Pokládat si otázku, zda my lidé potřebujeme peníze, je pochopitelně naprosto naivní. Samozřejmě, že je potřebujeme. Vždyť nebýt jich, za co bychom nakupovali, čím bychom platili a jak tudíž žili? Peníze prostě potřebujeme, to je naprostá samozřejmost. Jenže zatímco jich někteří z nás mají dost, u jiných to zase až taková sláva není. A jsou i lidé, kteří mají peněz vysloveně málo.

Kdo nemá dost peněz, ten se přinejmenším necítí dobře. A někdy je mu i vysloveně zle. Hlavně pak soukromému podnikateli, pokud tento nemá ani jak financovat svoji firmu, tedy zdroj své obživy, a tato mu začíná upadat. Jakmile nejsou peníze na základní životní potřeby, je to špatné, a jakmile není ani čím platit chod podnikání, je to už vyslovená katastrofa. Ze které může soukromého podnikatele často dostat už jedině nějaká podnikatelská půjčka, tedy půjčka určená právě na podporu soukromého podnikání.

drobné mince

Ale nemyslete si, že se podnikatelům půjčuje jenom tak. Ani oni nemohou doufat v to, že se seberou, dojdou si do banky a tak potřebné peníze automaticky a bez problémů získají. Banky totiž chtějí nejprve vědět, kdo je vlastně ten člověk, který u nich o půjčku žádá, pak po něm chtějí doložení mnoha relevantních skutečností, následně se prověřuje bonita takového žadatele. A teprve potom se půjčka poskytne. Možná. Anebo také ne. To podle toho, jak jsou bankovní úředníci spokojeni s tím, co se o dotyčném žadateli a jeho situaci dozvěděli.

A když bankám situace nějakého žadatele nevyhovuje, a tudíž mu žádná nepůjčí? Kam se obrátit potom?

ruská bankovka

Potom je tu naštěstí i hypotéka bez doložení příjmu https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/. O tu se žádá u nebankovní společnosti, a to velice často úspěšně. Protože je tu od počátku jasné, co se od žadatele očekává, a když tento ví, že dokáže vyhovět, může si zažádat a nebude zklamán.

Pokládat si otázku, zda my lidé potřebujeme peníze, je pochopitelně naprosto naivní. Samozřejmě, že je potřebujeme. Vždyť nebýt jich, za…