Buďte v bezpečí


Nezvaná návštěva rozhodně nepotěší
Lidé mají obavy z vandalismu i z krádeží, ale přitom si svým způsobem zvou zloděje domů sami. Dělají mnoho chyb, kterými vábí jedince s kriminální minulostí, kteří hledají snadný přivýdělek. Jakmile kteří odjedou na dovolenou nebo si koupí nové auto, pochlubí se na sociálních sítích. Je to jedna z častých chyb, které mohou způsobit, že vás opravdu někdo ve vaší nepřítomnosti navštíví. I Policie potvrdila, že mnoho případů krádeží a vloupání přímo souviselo s aktivitou poškozených na sociálních sítích.

venkovní kamery

Jak se vyvarovat návštěvě zlodějů?
Někteří zloději pracují sami, jiní jsou členy nějaké organizované skupiny, která se soustředí třeba na vykrádání luxusních domů či aut. Proto se snažte alespoň ztížit zlodějům cestu k vašemu majetku. Všechny movité věci ukládejte do zamčené garáže nebo do domu, a nikomu ani neříkejte že jedete na dovolenou, zvlášť pokud žijete v malém městě kde doslova zdá každý každého. Okna i dveře vybavte bezpečnostními zámky, které si před odchodem několikrát zkontrolujte. Pro naprostý klid si nechte domů nainstalovat kamerový systém s alarmem. Specializované firmy nabízí spolupráci s bezpečnostními agenturami, které na kamery dohlíží a v případě potřeby na místo vyšlou kontrolní hlídku nebo zavolají Policii.

chytrá domácnost

Existuje mnoho agentur napříč celou republikou. Pokud hledáte bezpečnostní agentury Brno a okolí, můžete se obrátit na nás. Provádíme zabezpečení nemovitostí a nainstalujeme vám i systém pro chytrou domácnost. Ta je vhodnější pro novostavby během výstavby, protože instalace je jednodušší a není na domě poznat že je dům tímto vybaven. Je možné samozřejmě vybavit moderními systémy i starší domy, ale je potřeba počítat s technickou náročností. Svůj dům můžete sledovat přes aplikaci v telefonu, využijte tuto možnost a kontrolujte si majetek kdykoliv budete chtít.

Nezvaná návštěva rozhodně nepotěší Lidé mají obavy z vandalismu i z krádeží, ale přitom si svým způsobem zvou zloděje domů…