Vybavení automobilu


Začiatok formulára

Užitečné produkty

Už samotný zákon nám udává jistou základní výbavu, kterou musíme stále ve voze vozit. Dle zákona když nemáme asistenční službu, tak stačí sada na lepení pneumatik. U většího defektu však může nastat problém, proto je lepší vozit s sebou alespoň dojezdové kolo, hever a klíč. Nějaké to základní nářadí už většina lidí nevozí, protože těžko říct zda bychom s ním u moderních vozů něco sami opravili. Ovšem tažné lano se rozhodně hodí pro případ, že by byl vůz schopný odtahu za pomoci kamaráda.

utahování kola

Jestliže už máte starší baterku, tak pro jistotu můžeme mít v kufru startovací kabely. Není problém s nimi zachránit také nějakého kamaráda či příbuzného. Vždy také mějte náhradní žárovky a pojistky každou po jednom kuse, protože za zhoršených podmínek opravdu poznáte, že Vám jedno světlo nesvítí. Takto se dá ještě pokračovat, přičemž možná si řeknete, že je to zátěž navíc, ovšem v krizi nám taková výbava skvěle poslouží.

Doplňky

Řada majitelů si svá vozidla různě upravuje k obrazu svému. Nutno zmínit, že zde máme jisté zákony, které nesmíme porušovat. Když si tedy nalepíme na kufr obrovské křídlo bez homologace a dalších potřebných náležitostí, tak se to nebude líbit technikovi na STK ani policii a můžeme si zbytečně přidělat problémy. Samozřejmě je tu mnoho drobností, které si můžeme bez problémů do vozu dát, jako jsou třeba potahy, lišty na nástupní hrany, audio systém a celou řadu dalších věcí.

osobní automobil

Takovou klasikou, kterou už jste jistě ve voze někoho viděli je stromeček do auta. Jedná se o základní produkt, který nám zajistí svěží vůní kdykoliv nasedneme do auta. Správně by se měl obal jenom nastřihnout, aby vůně vydržela delší dobu, ovšem to je už na Vás. Často se můžete setkat se stromečky, které visí v autě už pár let, takže od nich nějakou tu vůní už moc očekávat nelze, takže bychom neměli zapomínat na pravidelné výměny.

Začiatok formulára Užitečné produkty Už samotný zákon nám udává jistou základní výbavu, kterou musíme stále ve voze vozit. Dle zákona…