Saténové okouzlení

První maturitní ples je opravdu velká událost, ze které mají lidé mnoho fotografií a také mnoho vzpomínek, neopakuje se to a je to jenom jednou za život. Proto je důležité, aby všechno dopadlo nejméně na jedničku s hvězdičkou. Pokud máte navíc doma mladou slečnu, která chce vypadat opravdu úžasně a skvostně, měli byste již nyní zapřemýšlet, jak jí oblečete, zda šaty půjčíte nebo rovnou zakoupíte.

roba

Dříve si mnoho žen raději vyráběly, tedy šily šaty samy, ale dnes máme takové možnosti, že si je pohodlně můžeme zapůjčit a máme na výběr opravdu z mnoha a mnoha rób. Jaká vám sedne barva? Chcete na společenskou akci vynést nebesky modrou nebo se raději celá zahalíte do černé, nebo zvolíte sexy červenou róbu s bohatým řasením a bohatou sukní? Na všechny se dnes dostane, všichni si vyberou. Jisté je, že to musí být róba dlouhá až na zem, jak se na velké společenské akce sluší a patří. Krásné korzety, které vás nahoře stáhnou a udělají krásný pas a siluetu, jsou také samozřejmostí. A pak už jsou na vás jenom doplňky.

saty

Podívejte se na aktuální nabídku pražského salónu či půjčovny plesových šatů Praha s názvem Zoryany Stekhnovych, která má ještě svojí pobočku v Paříži a kde seženete nejenom společenské šaty, ale také svatební nebo přímo róby vyrobené na míru. I družičky si zde vyberou, podívejte se na pestrou nabídku! Buďte elegantní a šik, ať už půjdete na svůj maturitní večírek, či váš podnik nebo zaměstnání pořádá velkou společenskou akci, obě akce si žádají adekvátní dlouhé plesové róby, ve kterých budete vypadat jako princezna. Třpytivé nebo saténové? S dekoltem, na ramínka nebo za krk? Tmavší barvy nebo raději světlejší barvy? Co bude sedět vám? Vyberte si, je toho skutečně dost. Luxus a elegance zároveň to je to, co budete v těchto případech požadovat, a to právě tady najdete! Krajka nebo hladké? I koktejlky zde nabízejí!

První maturitní ples je opravdu velká událost, ze které mají lidé mnoho fotografií a také mnoho vzpomínek, neopakuje se to…