Jezděte na kole v kvalitním cyklistickém oblečení

Jaro, léto a podzim, ideální roční období pro jízdu na kole. Jste vášnivý cyklista? Nebo prostě jen rádi jezdíte s rodinou nebo přáteli na jízdním kole za zážitky? To je velice chvályhodné. Zdravý pohyb je opravdu potřeba pro dobrou kondici a pro zdraví našeho těla. Cyklistika má řadu výhod, je to ideální sport, který nejen že může bavit, ale můžeme sport spojit i s ostatními zážitky. Přepravit se z jednoho bodu do druhého, zasportovat si a v cíli vidět zajímavý hrad nebo jiné přírodní krásy a tak dále. Cyklistika se může pojit s různým programem, to je na tom to kouzelné. Jak jste na tom s výbavou na cesty, které strávíte velkou část času v sedle? Klasické tričko, kraťasy a mikina jsou sice fajn, ale neposkytují komfort, který si zaslouží každý, kdo sedne na kolo na delší trasu.

Cyklista na kole

Takže se zkuste poohlédnout po kvalitním cyklistickém oblečení. Mohu doporučit silvini rango. Mají široký výběr skvělých a pohodlných kousků. Třeba kraťasy, které mají speciální vsadku v rozkroku, díky níž jste v naprostém pohodlí a z kola neslezete nepříjemně otlačení. Vybrat si můžete z mnoha druhů a stylů. Od klasických se zavazováním na šňůrku, až po kraťasy s laclem, které Vám zaručí, že vše zůstane na svém místě a kraťasy Vám nebudou padat nebo se posunovat. I výběr barev je rozmanitý. Nevyhovují Vám kraťasy? Tak co třeba sukně či dlouhé kalhoty? Vše se dá sehnat. Nezapomeňte také pořídit cyklistické tričko, mikinu, helmu a pohodlné sportovní boty. Vhodná je také láhev na pití, která se připevní na kole k rámu do stojanu a speciální taška na kolo, která je malá a skladná.

Žena na kole

Dát si do ní můžete třeba mobilní telefon a peníze. Na podzim jsou pak vhodné i nákrčníky, které se také vyrábějí pro cyklistiku. Jsou ze savého a zároveň hřejivého materiálu, který nepropustí studený vítr. Tak jak se Vám zamlouvají tyhle skvělé vychytávky? Nebude Vaše jízda hned o něco příjemnější?

Jaro, léto a podzim, ideální roční období pro jízdu na kole. Jste vášnivý cyklista? Nebo prostě jen rádi jezdíte s…